Wij nemen je graag mee naar de geavanceerde productiecel die we hebben geleverd bij VDL GL Precision B.V. Het project omvatte alles, van ontwerp tot realisatie, en werd uitgevoerd door de gehele Gibas Groep. Lees verder om te ontdekken hoe deze samenwerking heeft geleid tot een efficiënte en volledig geautomatiseerde productiecel. Bekijk de video om het resultaat te zien.
De uitdaging
VDL GL Precision zocht naar een hoog nauwkeurige, geavanceerde productieoplossing om de efficiëntie te verhogen en de productiekwaliteit te waarborgen. Ze hadden behoefte aan een volledig geïntegreerde en geautomatiseerde cel die eenvoudig kon worden uitgebreid in de toekomst.
De oplossing
Gibas heeft een productiecel geleverd die bestaat uit vier Fehlmann AG Versa 645 bewerkingscentra, met de mogelijkheid om uit te breiden naar zes stuks. Daarnaast bevat de cel een 10.000 liter filterinstallatie, een centrale afzuiginstallatie, een koelinstallatie, een meetmachine en een eigenbouw wasmachine.
De volledige cel wordt aangestuurd door SOFLEX, wat zorgt voor een naadloze integratie en bediening van verschillende componenten. Hierdoor kan VDL GL Precision efficiënt werken en optimaal produceren.